LICITA s.r.o.

Stylový rodinný dům s pozemky a vedlejší stavbou ve Vojkovicích nad Ohří, okr. Karlovy Vary

94
Forma prodeje: Přímý prodej
Stav: K dispozici
Prodej nejvyšší nabídce. Minimální nabídková cena: 1 900 000 Kč

Rodinný dům s pozemky o celkové výměře 1358 m2 a s vedlejší stavbou (původně stodolou) s dokumentací přestavby na rodinný dům v klidné části obce Vojkovice nad Ohří, okr. Karlovy Vary.

Stylový rodinný dům s pozemky a s vedlejší stavbou (původně stodolou) s dokumentací přestavby na rodinný dům v klidné části obce Vojkovice nad Ohří, mezi řekou Ohří a místní komunikací vedoucí k nádraží. Rodinný dům je nepodsklepená dvoupodlažní stavba s valbovou střechou z poloviny 19. století, která byla citlivě rekonstruována tak, aby byly zachovány historizující prvky. Dispozičně rodinný dům obsahuje v 1.NP vstupní halu, kuchyň, koupelnu se sprchou a WC, prádelnu s elektrokotlem, obývací pokoj, ze kterého vede dřevěné schodiště do 2.NP, kde je rovněž obývací pokoj, koupelna s WC a další dva pokoje. IS: elektřina, veřejná kanalizace, voda ze studny, plyn není přiveden (plynovodní potrubí vede v přilehlé komunikaci). Vytápění ústřední s elektrokotlem, či teplovodní přípojkou z kotelny sousedního bytového domu č.p. 68. Ohřev vody el. boilerem. Domem zastavěná plocha činí 107 m2. Stavebně technický stav domu je velmi dobrý, je připraven k okamžitému obývání. Kompletní rekonstrukce původní stavby z roku 1842 byla provedena v roce 2010. Součástí předmětu prodeje je dále částečně podsklepená bývalá zemědělská budova č.p. 116 o zastavěné ploše 124 m2 z roku 1843, na kterou je zpracován projekt přestavby na rodinný dům se třemi bytovými jednotkami. V současné době je vnitřní prostor připraven k zahájení přestavby. Budova není napojena na žádné inženýrské sítě. K oběma budovám přiléhá udržovaný pozemek s venkovní terasou a zázemím pro děti. Celková výměra pozemků (vč. zastavěných ploch) činí 1358 m2. Pozemky se nacházejí mimo záplavové území řeky Ohře.

Energetická náročnost budov: třída G (mimořádně nehospodárné).

Prodej v insolvenčním řízení, dluhy na kupujícího nepřecházejí.

Odhad ceny obvyklé dle posudku znalce: 2.432.000 Kč.

 


LICITA s.r.o. otevírá systém elektronických aukcí pro veřejnost. Více informací zde.Možnosti prohlídky

Prohlídka předmětných nemovitostí se uskuteční dne 18.9.2018 od 17:00 hod. Zájemce o prohlídku je povinen potvrdit svoji účast na prohlídce nejpozději do 16:00 hod. pracovního dne předcházejícího dni konání prohlídky, a to formou e-mailové zprávy zaslané na adresu licita@licita.cz nebo telefonicky na tel. č. 777 00 99 22, případně na tel. č. 602 109 143.

Kontakt

Bc. Aneta Hájková
Tel: 777 009 922
E-mail: hajkova@licita.cz

Napište nám, ptejte se

Copyright © 2018 LICITA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.