LICITA s.r.o.

Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální 1/4 na rodinném domu se čtyřmi byty v Dnešicích, okr. Plzeň-jih

Blokace
Forma prodeje: Nabídkové řízení
Stav: Blokace
Orientační nabídková cena: 500 000 Kč

Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální 1/4 na rodinném domu s pozemky v severní části obce Dnešice, ležící v okrese Plzeň-jih, v dojezdové vzdálenosti cca 20 km od Plzně. 

Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální 1/4 na rodinném domu s pozemky v severní části obce Dnešice, ležící v okrese Plzeň-jih, v dojezdové vzdálenosti cca 20 km od Plzně.
Rodinný dům je zděná třípodlažní stavba s pultovou střechou, s přístavbou v prodloužení severovýchodního štítu. Dispozičně obsahuje v suterénu garáž, vstup do domu, technické zázemí, ve druhém a třetím nadzemním podlaží jsou řešeny celkem 4 byty (v části s přesahem do přístavby), z toho 3 byty jsou dokončené a obývané, jeden byt zůstává nedokončený, s potřebou provedení stavebních úprav. V přístavbě v SV části pozemku je další garáž. Na nádvoří domu je provedena venkovní terasa, venkovní úpravy s okrasnými dřevinami a zahradním jezírkem. Domem zastavěná plocha (včetně přístavby) činí cca 240 m2, pozemek celkem 601 m2. Dům je celkově v dobrém stavu, udržovaný, fasáda obložena pásky z umělého kamene, technické podlaží je obloženo kabřincem, okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Dům je napojen na elektřinu, zemní plyn, veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění ústřední, osazen jak kotel na plyn, tak kotel na tuhá paliva.
Energetická náročnost budovy: třída G (mimořádně nehospodárná).
Prodej majetkové podstaty v insolvenčním řízení, dluhy na kupujícího nepřecházejí.
Lhůta pro podávání nabídek končí 6.11.2019, ve 12:00 hod.

Kontakt

Bc. Aneta Hájková
Tel: 777 009 922
E-mail: hajkova@licita.cz

Napište nám, ptejte se

Copyright © 2020 LICITA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.