LICITA s.r.o.

Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální 1/2 na dvougeneračním rodinném domu ve Svaté, okres Beroun

Blokace
Forma prodeje: Nabídkové řízení
Stav: Blokace
Orientační nabídková cena: 700 000 Kč

Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální 1/2  na dvougeneračním rodinném domu ve Svaté, okres Beroun, vzdálené cca 5 km západně od Králova Dvora. Rodinný dům je samostatně stojící zděná podsklepená stavba se dvěma nadzemními podlažími a půdním prostorem pod sedlovou střechou.  

Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální 1/2  na dvougeneračním rodinném domu ve Svaté, okres Beroun, vzdálené cca 5 km západně od Králova Dvora. Rodinný dům je samostatně stojící zděná podsklepená stavba se dvěma nadzemními podlažími a půdním prostorem pod sedlovou střechou. Dispozičně obsahuje v podzemním podlaží obslužné místnosti, technické zázemí, v prvním nadzemním podlaží byt 3+1 (obývaný), ve druhém nadzemním podlaží rovněž byt 3+1 (neobývaný). K jižní straně domu je přistavěna přízemní garáž. RD je zděný, zdivo smíšené (z větší části škvárobetonové tvárnice, dále plné cihly a armaporitové tvárnice), okna dřevěná zdvojená, stropy keramické s rovným podhledem, střešní krytina eternitové šablony. Stáří domu je odhadem okolo 40 let, stavebnětechnický stav je poznamenán zanedbanou údržbou, potřeba oprav / modernizací, vč. provedení fasádních omítek se zateplením, které zcela chybí. Dům je napojen na elektřinu a veřejný vodovod, odkanalizování do jímky na vyvážení. Rozvod plynu v obci není. Na pozemku se nachází vlastní kopaná studna (v současné době nefunkční). Vytápění je ústřední s kotlem na tuhá paliva; ohřev vody el. boilerem.

Domem zastavěná plocha činí 145 m2. K domu přiléhá zahrada, v jejíž JV části se nachází zděná kolna/dílna. Celková výměra pozemku (vč. zastavěných ploch) činí 975 m2.

Energetická náročnost budovy: třída G (mimořádně nehospodárná).

Prodej majetkové podstaty v insolvenčním řízení, dluhy na kupujícího nepřecházejí.

Prodej nejvyšší nabídce. 

Kontakt

Bc. Aneta Hájková
Tel: 777 009 922
E-mail: hajkova@licita.cz

Napište nám, ptejte se

Copyright © 2020 LICITA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.