LICITA s.r.o.

Spoluvlastnický podíl ideální ½ na bytovém a rodinném domě v Přerově - Lýskách, ul. Ve Mlýně 15/1

93
Forma prodeje: Nabídkové řízení
Stav: K dispozici
Orientační nabídková cena: 1 200 000 Kč

Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální 1/2 na areálu bývalého mlýna v Přerově - Lýskách, sestávajícího z hlavní budovy, upravené na bytový dům, a dvou přízemních (původně hospodářských) budov, z nichž jedna byla přestavěna na rodinný dům.

Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální jedné poloviny na areálu bývalého mlýna v Přerově, katastrálním území Lýsky, ul. Ve Mlýně 15/1. Areál sestává z hlavní budovy, dnes stavebně upravené na bytový dům, a dvou přízemních (původně hospodářských) budov. Jedna z hospodářských budov byla přestavěna na jednopodlažní zděný nepodsklepený rodinný dům s pultovou střechou, ve kterém je byt 4+1 s koupelnou a WC. Stavba je zateplena, s novou fasádou a plastovými okny. Plocha bytu je 119 m2. V pokojích jsou plovoucí laminátové podlahy, ostatní místnosti mají dlažby. Zdrojem vody je přípojka ze studny, odpad do septiku, vytápění ústřední plynovým kotlem, ohřev TUV el. boilerem. Střecha je zateplena a opatřena plechovou krytinou. Druhá hospodářská budova je v původním zanedbaném stavu před demolicí, anebo totální rekonstrukcí. Mohl by z ní být identický rodinný dům jako shora popsaný RD. Doposud sloužila jako skladiště a pro garážování aut. Budova bývalého mlýna, doposud vedena jako rodinný dům, byla postupně upravena na 7 bytů, z toho u 5 bytů jsou úpravy dokončeny a byty pronajaty. U dvou bytů přestavba probíhá. Jedná se o dvoupodlažní podsklepený zděný objekt ze smíšeného zdiva se sedlovou střechou s nevyužitým podkrovím. Dispozičně jsou v 1.NP dva byty 3+kk, jeden byt 2+1 a nebytový prostor se samostatným vchodem o podlahové ploše 41 m2, s výškou stropu přes dvě podlaží. Ve 2.NP jsou 2 dokončené byty (2+1 a 1+1) a dále dva nedokončené byty (3+kk a 2+kk). Některé z bytů mají ÚT s plynovým kotlem, některé mají pouze kamna na tuhá paliva.

PENB předložen nebyl. Energetická náročnost budov: třída G (mimořádně nehospodárné).

Prodej majetkové podstaty v insolvenčním řízení, dluhy na kupujícího nepřecházejí.

Prodej nejvyšší nabídce.

Kontaktní osobou pro podání bližších informací i sjednání prohlídky je paní Lenka Zapletalová, AZURO reality, tel. 603 559 778, e-mail: lenka.zapletalova@azuroreality.cz

Lhůta pro podávání nabídek končí dne 18.9.2020, ve 12:00 hod.

Napište nám, ptejte se

Copyright © 2020 LICITA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.