LICITA s.r.o.

Spoluvlastnický podíl 7/8 na RD s pozemky v Otěšicích, okr. Plzeň - jih

93
Forma prodeje: Nabídkové řízení
Stav: K dispozici
Orientační nabídková cena: 800 000 Kč

Spoluvlastnický podíl o velikosti 7/8 na rodinném domu s pozemky o celkové výměře 2803 m2 v obci Otěšice, ležící v okrese Plzeň-jih, cca 2,5 km JV od Merklína a cca 10 km JZ od Přeštic.

Předmětem zamýšleného prodeje je spoluvlastnický podíl o velikosti 7/8 na rodinném domu s pozemky o celkové výměře 2803 m2 v obci Otěšice, ležící v okrese Plzeň-jih, cca 2,5 km JV od Merklína a cca 10 km JZ od Přeštic.

Rodinný dům je samostatně stojící zděná částečně podsklepená stavba s jedním nadzemním podlažím a nevyužitým podkrovím pod sedlovou střechou. Dům byl postaven odhadem okolo roku 1920, je dlouhodobě neobývaný, neudržovaný, nevytápěný, ve špatném stavebně technickém stavu, s potřebou zásadní celkové rekonstrukce. Dispozičně obsahuje obytné prostory 3+1 s navazující garáží. Domem zastavěná plocha (vč. garáže) činí cca 160 m2. Energetická náročnost budovy: třída G (mimořádně nehospodárná). Na pozemku se dále nachází kolna v havarijním stavu a stavba stodoly v havarijním stavu (stavba není zapsána na žádném listu vlastnictví). Pozemek o celkové výměře (vč. zastavěné plochy) 2803 m2 je mírně svažitý, neudržovaný.

V místě je možnost napojení na elektřinu a zemní plyn (s vynaložením dodatečných nákladů na plynovodní přípojku). Zásobování vodou bylo řešeno z vlastní studny umístěné na pozemku.

Předmětem zamýšleného prodeje je spoluvlastnický podíl o úhrnné velikosti 7/8 na výše popsaných nemovitostech. Zbývající podíl o velikosti 1/8 je podle dosud nepotvrzených informací předmětem dosud neskončeného dědického řízení.

Prodej nejvyšší nabídce.

Lhůta pro podávání nabídek končí 30.6.2021, ve 12:00 hod.

Kontakt

Bc. Aneta Hájková
Tel: 777 009 922
E-mail: hajkova@licita.cz

Napište nám, ptejte se

Copyright © 2021 LICITA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.