LICITA s.r.o.

Rodinný dům v obci Nová Dobev, okres Písek

Blokace
Forma prodeje: Přímý prodej
Stav: Blokace
Prodej nejvyšší nabidce. Orientační nabídková cena: 350 000 Kč

Polovina zděného venkovského dvojdomku s přízemní bytovou jednotkou 2+1, se stodolou a pozemky o celkové výměře 2500 m2 v obci Nová Dobev, okr. Písek.

Zděná, přízemní, nepodsklepená levá polovina dvojdomku se sedlovou střechou, jejíž hřeben je dělící hranicí od sousední pravé poloviny dvojdomku v obci Nová Dobev č.p. 12, okr. Písek. Dvojdomek se nachází v řadové venkovské zástavbě podél komunikace ze Strakonic do Písku. Stáří stavby cca 150 let. V přízemí byt 2+1 se sociálním zařízením. Zdrojem TÚV je el. boiler, topení ústřední s kotlem na tuhá paliva. Sporák v kuchyni na PB. Dům je připojen na veřejný vodovod a elektřinu. Odpadní vody svedeny do jímky na vyvážení. Záložním zdrojem vody je kopaná studna situovaná po levé straně vjezdu do dvora. Zadní čelo dvora uzavírá zděná stodola s průchodem na zahradu. Předmětem prodeje jsou pozemky o celkové výměře 2500 m2 (vč. zastavěné plochy). Nemovitosti jsou zatíženy věcným břemenem bezplatného doživotního užívání.

Energetická náročnost budov: třída G (mimořádně nehospodárné).

Prodej v insolvenčním řízení, poplatky spojené s návrhy na vklad a výmazy hradí kupující, dluhy na kupujícího nepřecházejí. 

Kontakt

Bc. Aneta Hájková
Tel: 777 009 922
E-mail: hajkova@licita.cz

Napište nám, ptejte se

Copyright © 2018 LICITA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.