LICITA s.r.o.

Dům pro bydlení a podnikání v Červeném Hrádku, Červenohrádecké ul., okr. Plzeň – město

Blokace
Forma prodeje: Nabídkové řízení
Stav: Blokace
Prodej nejvyšší nabídce. Nabídková cena: 6 100 000 Kč

Prodej prostorného domu pro bydlení a podnikání v Červeném Hrádku, Červenohrádecké ul., okr. Plzeň – město. Celková výměra pozemku činí 866 m2, z toho zastavěná plocha domu je 320 m2.

Nabídkové řízení na prodej prostorného domu s pozemkem v Červeném Hrádku, Červenohrádecké ul., okr. Plzeň – město. Dům je rozdělen na dvě jednotky, na nebytovou jednotku v přízemí a nově zkolaudovanou bytovou jednotku v podkroví. Dům je zděný, částečně podsklepený, ve velmi dobrém stavebnětechnickém stavu, postavený cca před 20 lety. Nebytová jednotka v přízemí sestává z provozovny s dílnou, sklady, kanceláří, kuchyňkou, jednací místností, prodejním prostorem a sociálním zázemím. Z přízemní části je vstup po dubovém schodišti do podkroví, kde je bytová jednotka s pěti obytnými místnostmi, kuchyní s jídelnou, dvěma koupelnami s WC, podstřešní letní terasou (přístupná z obývacího pokoje) a komorou. Vybavení bytové jednotky je provedeno ve vyšším standardu. Zastavěná plocha domu činí 320 m2. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Vytápění je zajištěno dvěma nezávislými plynovými kotli ÚT (28 kW a 30 kW) osazenými v přízemí a podkroví. Pozemek o celkové výměře 866 m2 (vč. zastavěné plochy) je uzavřený, oplocený, z větší části se zpevněným povrchem, umožňuje vjezd do prostorné dílny v přízemí domu. Nezpevněná část pozemku se nachází na vyšší úrovni, oddělené od prostoru dvora kamennou opěrnou zdí. Tato část pozemku je přístupná z podstřešní terasy v podkroví.

PENB nebyl předložen a z tohoto důvodu je energetická náročnost budovy zařazena do třídy G (mimořádně nehospodárné). Skutečnost je však výrazně lepší.

Prodej je realizován v rámci insolvenčního řízení, dluhy na kupujícího nepřecházejí.

Lhůta pro podávání nabídek končí 10.08.2018 ve 12:00 hod.


LICITA s.r.o. otevírá systém elektronických aukcí pro veřejnost. Více informací zde.Kontakt

Bc. Aneta Hájková
Tel: 777 009 922
E-mail: hajkova@licita.cz

Napište nám, ptejte se

Copyright © 2019 LICITA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.