LICITA s.r.o.

Byt 2+kk v Ústí nad Labem, ul. Na Vlnovce

Blokace
Forma prodeje: Nabídkové řízení
Stav: Blokace
Prodej nejvyšší nabídce. Nabídková cena: 650 000 Kč

Byt 2+kk s balkonem o celkové podlahové ploše 51,80 m2 ve 4. NP zděného bytového domu postaveného v roce 1933 v Ústí nad Labem, ul. Na Vlnovce, v klidné části města, v sousedství areálu univerzity J.E.Purkyně. 

Byt 2+kk s balkonem o celkové podlahové ploše 51,80 m2 ve 4. nadzemním podlaží zděného bytového domu postaveného v roce 1933 v Ústí nad Labem, ul. Na Vlnovce, v klidné části města, v sousedství areálu univerzity J.E.Purkyně.  Byt sestává z předsíně, 2 místností a koupelny s WC. Jedna z místností je využita jako obývací prostor s jídelnou a kuchyňským koutem, druhá z místností je přepažena SDK příčkou a slouží jako dětský pokoj a ložnice. Z obývacího prostoru je přístup na balkon, který je spolu s okny orientován jihozápadním směrem. K bytu náleží dřevěná kóje na půdě a zděný sklep. Byt je vytápěn elektrickými přímotopy, ohřev vody el. boilerem. Proveden rozvod plynu pro sporák. Před cca 10 lety prošel byt modernizací. Bytový dům je po rekonstrukci střechy, společných prostor a po výměně stoupacích vodovodních potrubí.

Byt resp. bytový dům se nachází v klidné lokalitě, současně však v blízkosti centra města, v dosahu veškerá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, poliklinika EUC, Kaufland, úřady, pošta, sportoviště, ...).  

Energetická náročnost bytu / bytového domu: třída G (mimořádně nehospodárný), PENB nebyl předložen.

Prodej majetkové podstaty v insolvenčním řízení, dluhy na kupujícího nepřecházejí.

Lhůta pro podávání nabídek končí 11.6.2018, ve 12:00 hod.


LICITA s.r.o. otevírá systém elektronických aukcí pro veřejnost. Více informací zde.Možnosti prohlídky

Prohlídka: 2.6.2018 od 9:30 hod. Zájemci o prohlídku potvrdí svoji účast do 14:00 hod. předcházejícího dne před prohlídkou e-mailovou zprávou na adresu licita@licita.cz. V případě, že zájem o prohlídku nikdo nepotvrdí, prohlídka se nebude konat. Sraz zájemců k prohlídce bude v 9:25 hod. před vchodem do bytového domu na adrese Na Vlnovce 710/3, Klíše, Ústí nad Labem.

Kontakt

Bc. Aneta Hájková
Tel: 777 009 922
E-mail: hajkova@licita.cz

Napište nám, ptejte se

Copyright © 2018 LICITA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.