LICITA s.r.o.

Spoluvlastnický podíl ideální 1/2 na rodinném domu s pronajímatelnými pokoji Velichov, okr. Karlovy Vary

93
Forma prodeje: Nabídkové řízení
Stav: K dispozici
Prodej nejvyšší nabídce

Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální 1/2 na rodinném domu s bytem 2+1 v podkroví a šesti dalšími pokoji v 1.NP a 2.NP, které je možno pronajímat.

NABÍDKOVÉ ŘÍZENÍ. Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální jedné poloviny na rodinném domu s bytem 2+1 v podkroví a šesti dalšími pokoji v 1.NP a 2.NP, které je možno pronajímat. Nemovitosti jsou situovány v klidné, tiché, neprůjezdné uličce, nedaleko centra obce Velichov, okr. Karlovy Vary. RD je nepodsklepená zděná stavba se dvěma nadzemními podlažími a částečně využitým podkrovím. Dispozice: v 1.NP vchod, dva samostatné pokoje, samostatné sociální zařízení, schodiště do 2.NP a vnitřní vstup do technické části. V technické části je garáž, dílna, kotelna a sklad s vlastním venkovním vstupem a vjezdem. Ve 2.NP jsou 4 samostatné pokoje, 3 koupeny a společenská místnost s kuchyňským koutem. V podkroví je byt 2+1. Dále je zde prostor, ve kterém byla zahájena vestavba 2 až 3 obytných místností. Stavebně technický stav domu je dobrý a je připraven k obývání. Rekonstrukce provedena v letech 1984 až 1988. Dům je připojen na všechny inženýrské sítě. Ačkoli je kolaudován a v katastru nemovitostí zapsán jako rodinný dům, jedná se o plnohodnotný pension s bytem vlastníka či provozovatele. Celková výměra pozemku (včetně zastavěné plochy) činí 246 m2

Energetická náročnost budovy: třída G (mimořádně nehospodárná). 

Prodej v insolvenčním řízení, daň z nabytí nemovitých věcí platí kupující, dluhy na kupujícího nepřecházejí.

Odhad ceny obvyklé dle posudku znalce: 2.883.420 Kč

Prodej nejvyšší nabídce.

Nabídkové řízení s výzvou k předkládání nabídek je vyhlášeno jako dvoukolové. Pokud nebude předložena v prvém kole akceptovatelná cenová nabídka, bude pokračováno druhým kolem. První kolo končí dne 20.12.2017. Druhé kolo bude ukončeno 22.01.2018. 

Kontakt

Bc. Aneta Hájková
Tel: 777 009 922
E-mail: hajkova@licita.cz

Napište nám, ptejte se

Copyright © 2017 LICITA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.