V období od 22. 12. 2017 do 1. 1. 2018 bude naše kancelář uzavřena.
LICITA s.r.o.
V období od 22. 12. 2017 do 1. 1. 2018 bude naše kancelář uzavřena.

Dům pro bydlení a podnikání v Červeném Hrádku, Červenohrádecké ul., okr. Plzeň – město

93
Forma prodeje: Nabídkové řízení
Stav: K dispozici
Prodej nejvyšší nabídce. Nabídková cena: 6 800 000 Kč

Prodej prostorného domu pro bydlení a podnikání v Červeném Hrádku, Červenohrádecké ul., okr. Plzeň – město. Dům je ve velmi dobrém stavebnětechnickém stavu, napojen na všechny inženýrské sítě. Celková výměra pozemku činí 866 m2, z toho zastavěná plocha domu je 320 m2.

Nabídkové řízení na prodej prostorného domu s pozemkem v Červeném Hrádku, Červenohrádecké ul., okr. Plzeň – město. Jde o částečně podsklepenou zděnou přízemní budovu s využitým podkrovím, postavenou cca před 20 lety. Dům je ve velmi dobrém stavebnětechnickém stavu, prohlášením vlastníka byl rozdělen na nebytovou jednotku v přízemí a nezkolaudovanou bytovou jednotku v podkroví. Nebytová jednotka sestává z provozovny s dílnou, sklady, kanceláří, kuchyňkou, jednací místností a sociálním zázemím. Z přízemní části je vstup po dubovém schodišti do podkroví, kde je bytová jednotka s pěti obytnými místnostmi, kuchyní s jídelnou, dvěma koupelnami s WC, podstřešní letní terasou (přístupná z obývacího pokoje) a komorou. Bytová jednotka je zcela dokončena, ale není zkolaudována. Vybavení bytové jednotky je provedeno ve vyšším standardu. Zastavěná plocha domu činí 320 m2. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Vytápění je zajištěno dvěma nezávislými plynovými kotli ÚT (28 kW a 30 kW) osazenými v přízemí a podkroví. Pozemek o celkové výměře 866 m2 (vč. zastavěné plochy) je uzavřený, oplocený, z větší části se zpevněným povrchem, umožňuje vjezd do prostorné dílny v přízemí domu. Nezpevněná část pozemku se nachází na vyšší úrovni, oddělené od prostoru dvora kamennou opěrnou zdí. Tato část pozemku je přístupná z podstřešní terasy v podkroví.

PENB nebyl předložen a z tohoto důvodu je energetická náročnost budovy zařazena do třídy G (mimořádně nehospodárné). Skutečnost je však výrazně lepší.

Prodej je realizován v rámci insolvenčního řízení, dluhy na kupujícího nepřecházejí.

Cenové nabídky předkládají zájemci na předepsaném formuláři dne 06.12.2017 mezi 9:00 hod. až 14:00 hod. Příslušný formulář je k dispozici na www.licita.cz u nabídky předmětu prodeje, případně si jej lze vyžádat u vyhlašovatele nabídkového řízení, LICITA s.r.o.

 

 

Napište nám, ptejte se

Copyright © 2017 LICITA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.